ZMENA!!! - Svetové stretnutie rodín

Pozor zmena: sv. omša pri otvorení stretnutia rodín bude v stredu 22. júna o 18.00 h.

Festival rodín v Marianke

Rodiny z našich farností sú srdečne pozvané na celodiecézne stretnutie - Festival rodín v Marianke v sobotu 25.6. od 10.00 h. Je to príležitosť zoznámiť sa so svedectvami iných manželov či získať kontakty na poradcov a sprevádzajúcich rodiny v ťažkostiach. PRIHLASOVACÍ FORMULÁR na Festival rodín nájdete tu.

CreoCaritas

Bratislavská arcidiecézna charita znovu spustila grantový program s názvom CreoCaritas, ktorým chce finančne podporiť kreatívnu charitnú činnosť realizovanú dobrovoľníkmi a organizáciami v prospech osôb, či spoločenstiev priamo vo farnostiach. Žiadosť o grant je možné podať do 30. júna 2022. Viac informácií nájdete tu. V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť na Bratislavskú arcidiecéznu charitu.