Bohoslužby     Nedeľa 12. augusta 2018
DEVÄTNÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

13.8.2018

†  st. rodičia, sestra Anna a celý rod
Sv. Ponciána, pápeža, a Hipolyta, kňaza, mučeníkov

14.8.2018

†  rodina Bučeková, Remenárová a Bajzová
Sv. Maximiliána Máriu Kolbeho, kňaza a mučeníka

15.8.2018

Za zdravie a B.P. pre celú rodinu
   Za B.P. a vďaku za spoločný život
SLÁVNOSŤ NANEBOVZATIA PANNY MÁRIE
prikázaný sviatok

16.8.2018

Za prijatie do B. kráľovstva Števka, jeho rodičov a st. rodičov
   Za zdravie a B.P. pre dcéru Dorotku
Sv. Štefana Uhorského

17.8.2018

Poďakovanie za 55 r. života pre Jozefa a pomoc do dalších rokov
Féria

Sobota 18.8.2018   19,00      Sv. Heleny
Nedeľa 19. augusta 2018   DVADSIATA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ
      07,30     †  rodičia Margita a Ondrej
      11,00     Počas prázdnin sa sv. omša neslávi !!!!!!!!!!!!!
      19,00     Za duchovnú adopciu, za počaté deti

1. V tomto týždni ranné sv. omše o 6,30 sú v pondelok až piatok.
2. Kto potrebuje obnoviť sviatostnú milosť, má možnosť prijať sviatosť pokánia. Denne spovedáme podľa možnosti pred sv. omšou.

Viacerí z vás ste sa zapojili do modlitieb duchovnej adopcie počatého dieťaťa. V nedeľu 19. augusta 2018  uplynie pomyslených 40 týždňov tehotenstva. Od niektorých z vás vyšla iniciatíva stretnúť sa v tento symbolický deň po večernej svätej omši a pomodliť sa poslednú  modlitbu tohto obdobia spolu. Chceme tiež vysloviť poďakovanie za životy, ktoré veríme, že sme zachránili.  Táto svätá omša bude tiež odslúžená na tento úmysel. Preto pozývame všetkých zapojených, ale aj tých, ktorí tieto modlitby nedokončili i všetkých farníkov zotrvať 19. augusta chvíľku v kostole. Zároveň tento posledný deň môže byť prvým dňom ďalších 9-tich mesiacov novej duchovnej adopcie. Do duchovnej adopcie počatého dieťaťa sa môže každý zapojiť aj osobitne hociktorý deň v roku. Viac informácií na internetovej stránke 9mzzbratislava.webnode.sk a na letáčikoch v kostole.

Bohoslužby     Nedeľa 5. augusta 2018
OSEMNÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

6.8.2018

Za zdravie a B.P. a vedenie D.S. pre Ľuboša
   †  otec Július
SVIATOK  PREMENENIA PÁNA

7.8.2018

O rozmnoženie viery, nádeje a lásky a silu niesť kríž pre manžela
   Stanislava a deti Stanku a Tomáša s rodinou
   †  Erika
Sv. Sixta II., pápeža a jeho spoločníkov

8.8.2018

†  rodičia Ján a Mária
Sv. Dominika, kňaza

9.8.2018

†  Emília, Rafael, ich rodičia a súrodenci
Sv. Terézie Benedikty od Kríža, panny a mučenice, Patronky Europy

10.8.2018

†  Mária a rodičia z obidvoch strán
Sv. Vavrinca, diakona a mučeníka

Sobota 11.8.2018   19,00     †  Rodičia Kornel a Margita Sv. Kláry, panny
Nedeľa 12. augusta 2018   DEVÄTNÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ
      07,30     †  otec Milan
      11,00     Počas prázdnin sa sv. omša neslávi !!!!!!!!!!!!!
      19,00     Za B. pomoc a sprevádzanie Ducha Sv. v živote Zuzany

1. V tomto týždni ranné sv. omše o 6,30 sú v pondelok až piatok.
3. Predkrstná náuka rodičov, ktorí plánujú pokrstiť dieťa bude v stredu 8.7.2018 o 17,00 hod na farskom úrade.

Komisia pre mládež Bratislavskej arcidiecézy ďakuje našej farnosti za príspevok do verejnej zbierky na podporu Národného stretnutia mládeže P18. Vyzbierala sa suma 145,70 € .
Príprava knihy „ Otec Augustín v spomienkach "